Buell S2T Thunderbolt
Buell S2T Thunderbolt to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1203 ccm. Jednostka napędowa: 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve, hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 101 KM przy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 90 Nm / 9.2 kgf-m / 30 kg.ft przy 5500 obr./min. Masa: 218 kg.
Lata produkcji
1994
Pojemność
1203 ccm
Moc maksymalna
101 KM przy 6000 obr./min
Moment obrotowy
90 Nm / 9.2 kgf-m / 30 kg.ft przy 5500 obr./min
Masa
218 kg
Typ silnika
45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve, hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Buell S2T Thunderbolt |
|---|---|
| Rok produkcji | 1994 |
Silnik
| Typ silnika | 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve, hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1203 ccm |
| Średnica x skok | 88.8 x 96.8 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x Ø40 mm Keihin Gaźniks |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 101 KM przy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 90 Nm / 9.2 kgf-m / 30 kg.ft przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Kevlar Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Ø40 mm Showa fork, regulowane for tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Single Showa shock, napięcie wstępne sprężyny, tłumienie kompresji and napięcie wstępne damping |
| Hamulce przednie | Single Ø340 mm Tarcza, 6 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single Ø230 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 170/60 ZR17 |
Wymiary i masa
| Masa | 218 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 20.4 L / 20.4 L |
| Prędkość maks. | 201 km/h / 125 mph |
Pozostałe dane
| Make Model. | Buell S2T Thunderbolt |
|---|---|
| Consumption average | 4.8 L/100 km / 20.8 km/l / 49 US mpg |
| Braking 100 km/h - 0 | 31.1 m / 102 ft |
| Standing¼Mile | 12.6 sec / 167 km/h / 104 mph |
| Prędkość maksymalna | 201 km/h / 125 mph |