Buell X1 Lightning
Buell X1 Lightning to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1203 ccm. Jednostka napędowa: 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve.hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 88 KM przy 6300 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 104 Nm / 10.6 kgf-m / 76.7 ft.lb przy 5600 obr./min. Masa: 200 kg.
Lata produkcji
1999
Pojemność
1203 ccm
Moc maksymalna
88 KM przy 6300 obr./min
Moment obrotowy
104 Nm / 10.6 kgf-m / 76.7 ft.lb przy 5600 obr./min
Masa
200 kg
Typ silnika
45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve.hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Buell X1 Lightning |
|---|---|
| Rok produkcji | 1999 |
Silnik
| Typ silnika | 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve.hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1203 ccm |
| Średnica x skok | 88.8 x 96.8 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Dynamic Digital Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | V-fire electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 88 KM przy 6300 obr./min |
| Moment obrotowy | 104 Nm / 10.6 kgf-m / 76.7 ft.lb przy 5600 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Kevlar Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Ø41 mm Showa upside-down front forks regulowane tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Showa shock absorber under engine regulowane napięcie wstępne sprężyny, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | Single Ø340 mm Tarcza, 6 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single Ø230 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 170/60-17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 749 cm / 29.5" |
|---|---|
| Masa | 200 kg |
| Zbiornik paliwa | 15.8 L / 15.9 L |
| Prędkość maks. | 225 km/h / 140 mph |
Pozostałe dane
| Make Model. | Buell X1 Lightning |
|---|---|
| Gear Ratios | 1st2.69 / 2nd1.85 / 3rd1.43 / 4th1.18 / 5th1.00:1 |
| Prędkość maksymalna | 225 km/h / 140 mph |