Buell X1W Lightning White
Buell X1W Lightning White to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1203 ccm. Jednostka napędowa: 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve.hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 101 KM przy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 122 Nm / 12.4 kgf-m / 90 ft.lbs przy 5600 obr./min. Masa: 200 kg.
Lata produkcji
2002
Pojemność
1203 ccm
Moc maksymalna
101 KM przy 6000 obr./min
Moment obrotowy
122 Nm / 12.4 kgf-m / 90 ft.lbs przy 5600 obr./min
Masa
200 kg
Typ silnika
45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve.hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Buell X1W Lightning White |
|---|---|
| Rok produkcji | 2002 |
Silnik
| Typ silnika | 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve.hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1203 ccm |
| Średnica x skok | 88.8 x 96.8 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Dynamic Digital Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | V-fire electronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 101 KM przy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 122 Nm / 12.4 kgf-m / 90 ft.lbs przy 5600 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Kevlar Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Tubular Rama obwodowa chrome-moly mainframe with Uniplanar® |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Ø41 mm Showa upside-down front forks regulowane tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping |
| Zawieszenie tylne | Showa shock absorber under engine regulowane napięcie wstępne sprężyny, tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | Single Ø340 mm Tarcza, 6 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single Ø230 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-ZR17 D207F, Dunlop Sport, Max |
| Opona tylna | 170/60-ZR17 D207, Dunlop Sport, Max |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1397 mm / 55" |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 787 cm / 31.0" |
| Masa | 200 kg |
| Zbiornik paliwa | 15.8 L / 15.9 L |
| Prędkość maks. | 225 km/h / 140 mph |
Pozostałe dane
| Make Model. | Buell X1W White Lightning |
|---|---|
| Układ wydechowy | Free breathing, two-into-one |
| Akumulator | 12V, 19Ah |
| Gear Ratios | 1st2.69 / 2nd1.85 / 3rd1.43 / 4th1.18 / 5th1.00:1 |
| Wheels | 3-Spoke, Stardust silver or Nuclear blue finish |
| Front Wheel | 3.50 x 17" |
| Rear Wheel | 5.00 x 17" |
| Prześwit | 125 mm / 4.9" |
| Fuel Reserve | 1.9 L / 1.9 L |
| Prędkość maksymalna | 225 km/h / 140 mph |