Buell XB12Ss Lightning Long
Buell XB12Ss Lightning Long to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1203 ccm. Jednostka napędowa: 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve.hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 103 KM przy 6800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 114 Nm / 11.6 kgf-m / 84 ft-lbs przy 6000 obr./min. Masa: 181.5 kg.
Lata produkcji
2010
Pojemność
1203 ccm
Moc maksymalna
103 KM przy 6800 obr./min
Moment obrotowy
114 Nm / 11.6 kgf-m / 84 ft-lbs przy 6000 obr./min
Masa
181.5 kg
Typ silnika
45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve.hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Buell XB12Ss Lightning Long |
|---|---|
| Rok produkcji | 2010 |
Silnik
| Typ silnika | 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve.hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1203 ccm |
| Średnica x skok | 88.9 x 96.8 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Ø49 mm downdraft DDFI II Wtrysk paliwa |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 103 KM przy 6800 obr./min |
| Moment obrotowy | 114 Nm / 11.6 kgf-m / 84 ft-lbs przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | aluminiowa frame with Uniplanar™ Powertrain vibration isolation system, fuel in frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Showa Ø43 mm widelec odwrócony USDs tłumienie kompresji damping, tłumienie odbicia damping and napięcie wstępne sprężyny regulowane |
| Zawieszenie tylne | Showa coil-over Amortyzator centralny, remote underseat reservoir and regulowane tłumienie kompresji damping, tłumienie odbicia damping and spring napięcie wstępne, |
| Hamulce przednie | ZTL type brake, 6 piston, fixed caliper, Ø375 mm single-sided, inside out, stainless steel, pływająca rotor |
| Hamulce tylne | Single Ø240 mm Tarcza, 1 piston pływająca caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 Dunlop D208FW |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 Dunlop D208M |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1372 mm / 54.0" |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 775 mm / 30.5" |
| Masa | 181.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 16.7 L / 16.7 L |
| Prędkość maks. | 204 km/h / 127 mph |
Pozostałe dane
| Make Model. | Buell XB12Ss Lightning Long |
|---|---|
| Układ wydechowy | Free breathing, 2-into-1 Tuned, tri-pass resonance chamber with Inter, Active valve and mass-centralized mounting |
| Akumulator | 12V, 12Ah |
| Gear Ratios | 1st2.648 / 2nd1.892 / 3rd1.407 / 4th1.166 / 5th1.000 |
| Wheels | 6-Spoke, ZTL cast aluminiowa |
| Front Wheel | 3.50 x 17" |
| Rear Wheel | 5.50 x 17" |
| Prześwit | 118 mm / 4.6" |
| GVWR | 386 kg / 850 lbd |
| Fuel Reserve | 3.1 L / 3.1 L |
| Pojemność oleju | 2.37 L / 2.50 qts |
| Standing ¼ Mile | 12.0 sec / 178 km/h / 110.6 mph |
| Prędkość maksymalna | 204 km/h / 127 mph |