Buell XB9R Firebolt
Buell XB9R Firebolt to motocykl drogowy o pojemności skokowej 984 ccm. Jednostka napędowa: 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve.hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 92 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 97 Nm / 9.9 kgf-m / 71.5 ft.lbs przy 5500 obr./min. Masa: 175 kg.
Lata produkcji
2007
Pojemność
984 ccm
Moc maksymalna
92 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
97 Nm / 9.9 kgf-m / 71.5 ft.lbs przy 5500 obr./min
Masa
175 kg
Typ silnika
45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve.hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Buell XB9R Firebolt |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007 |
Silnik
| Typ silnika | 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve.hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 984 ccm |
| Średnica x skok | 88.9 x 79.4 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | DDFI Wtrysk paliwa, Ø45 mm downdraft |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 92 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 97 Nm / 9.9 kgf-m / 71.5 ft.lbs przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Kevlar Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Hollow aluminiowa twin-spar frame doubles as the fuel tank |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Showa upside-down forks, regulowane for napięcie wstępne, tłumienie kompresji & tłumienie odbicia damping |
| Zawieszenie tylne | Showa shock absorber, regulowane for napięcie wstępne, tłumienie kompresji & tłumienie odbicia damping |
| Hamulce przednie | ZTL-typebrake, 6-pistonfixedcaliper, Ø375mmsinglesided, insideout, stainlesssteel, pływającarotor |
| Hamulce tylne | Single Ø230 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70ZR17 Pirelli Diablo T |
| Opona tylna | 180/55ZR17 Pirelli Diablo T |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1320 mm / 52" |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 775 mm / 30.5" |
| Masa | 175 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L / 14.0 L |
| Prędkość maks. | 210.2 km/h / 130.6 mph |
Pozostałe dane
| Make Model. | Buell XR9R Firebolt |
|---|---|
| Układ wydechowy | Tuned tri-pass resonance chamber |
| Akumulator | 12V, 12Ah |
| Gear Ratios | 1st2.688 / 2nd1.850 / 3rd1.433 / 4th1.181 / 5th1.000 |
| Wheels | 6-Spoke cast aluminiowa, Black |
| Front Wheel | 3.50 x 17" |
| Rear Wheel | 5.50 x 17" |
| Prześwit | 110 mm / 4.35" |
| GVWR | 386 kg |
| Pojemność oleju | 2.4 L / 2.5 qts |
| Fuel Reserve | 2.6 L / 2.6 L |
| Consumption average | 5.1 L/100 km / 19.6 km/l / 46.1 US mpg |
| Standing¼Mile | 12.2 sec |
| Prędkość maksymalna | 210.2 km/h / 130.6 mph |
| Reviews | Sportowy Rider |