Buell XBRR
Buell XBRR to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1339 ccm. Jednostka napędowa: 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve.hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 111.9+ k, W /150+ hp przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 135 Nm / 13.8 kgf-m / 100 ft-lb przy 6500 obr./min.
Lata produkcji
2007
Pojemność
1339 ccm
Moc maksymalna
111.9+ k, W /150+ hp przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
135 Nm / 13.8 kgf-m / 100 ft-lb przy 6500 obr./min
Typ silnika
45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve.hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Buell XBRR |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007 |
Silnik
| Typ silnika | 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve.hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1339 ccm |
| Średnica x skok | 103.6x 79.4 mm |
| Stopień sprężania | 12.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x62mmdown-draft, Wtrysk paliwathrottlebodies |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 111.9+ k, W /150+ hp przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 135 Nm / 13.8 kgf-m / 100 ft-lb przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | widelec odwrócony USDs, Ø43 mmÖhlinsregulowane |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Öhlinsfully-regulowanerearsuspensionwithcoil-over, Amortyzator centralnywithremotereservoir |
| Hamulce przednie | ZTL2reversedrotor, eight-piston, Nissincaliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, 1 piston pływająca caliper |
| Opona przednia | 120/70R-17 |
| Opona tylna | 190/55R-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1341 mm / 52.8" |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 775 mm / 30.5" |
Pozostałe dane
| Make Model. | Buell XBRR |
|---|---|
| Wheels | 6-Spoke cast Magnesium |
| Front Wheel | 3.50 x 17" |
| Rear Wheel | 5.50 x 17" |
| Reviews | MCN/Sport Rider/Motorcycle-USA |