Cagiva Elefant 125
Cagiva Elefant 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 125 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 23.6 KM / 17.5 k, W przy 9100 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 1.8 kgf-m przy 8000 obr./min. Masa: 125 kg.
Lata produkcji
1989
Pojemność
125 ccm
Moc maksymalna
23.6 KM / 17.5 k, W przy 9100 obr./min
Moment obrotowy
1.8 kgf-m przy 8000 obr./min
Masa
125 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Cagiva Elefant 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1989 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 125 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 50.6 mm |
| Stopień sprężania | 12.9:1 |
| Układ zasilania | Single Dell'Orto premix, Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 23.6 KM / 17.5 k, W przy 9100 obr./min |
| Moment obrotowy | 1.8 kgf-m przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm single shock |
| Hamulce przednie | Single 240mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 130mm Bęben |
| Opona przednia | 2.75-21 |
| Opona tylna | 4.60-17 |
Wymiary i masa
| Masa | 125 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 14 L |