Cagiva Elefant 350
Cagiva Elefant 350 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 349 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° “L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 34.5 KM /25.4k, W przy 8000 obr./min (rear tyre 30.6 KM przy 8800 obr./min). Maksymalny moment obrotowy: 30 Nm przy 8000 obr./min. Masa: 190 kg.
Lata produkcji
1985-86
Pojemność
349 ccm
Moc maksymalna
34.5 KM /25.4k, W przy 8000 obr./min (rear tyre 30.6 KM przy 8800 obr./min)
Moment obrotowy
30 Nm przy 8000 obr./min
Masa
190 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° “L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Cagiva Elefant 350 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1985-86 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° “L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 349 ccm |
| Średnica x skok | 66 x 51 mm |
| Stopień sprężania | 10.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x Dell'Orto Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 34.5 KM /25.4k, W przy 8000 obr./min (rear tyre 30.6 KM przy 8800 obr./min) |
| Moment obrotowy | 30 Nm przy 8000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Alloy swing arm single shock |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 3.00-21 |
| Opona tylna | 4.60-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1520 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 905 mm |
| Masa | 190 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L |
| Prędkość maks. | 145.1 km/h |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 18 km/lit |
|---|---|
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 15.4 m / 44.9 m |
| Standing¼Mile | 15.5 sec / 126.3 km/h |
| Prędkość maksymalna | 145.1 km/h |