Cagiva Elefant 650
Cagiva Elefant 650 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 649 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° “L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 54 KM / 40 k, W przy 8400 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 54 Nm przy 6200 obr./min. Masa: 208 kg.
Lata produkcji
1986
Pojemność
649 ccm
Moc maksymalna
54 KM / 40 k, W przy 8400 obr./min
Moment obrotowy
54 Nm przy 6200 obr./min
Masa
208 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° “L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Cagiva Elefant 650 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1986 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° “L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 649 ccm |
| Średnica x skok | 82 x 61 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2x 36mm Dell'Orto Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Inductive magnetically triggered |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 54 KM / 40 k, W przy 8400 obr./min |
| Moment obrotowy | 54 Nm przy 6200 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Air regulowane forks 42mm tubes |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator absorber. regulowane for spring napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single260mm, Tarcza 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single240mm, Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 130/90-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1520 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 905 mm |
| Masa | 208 kg |
| Zbiornik paliwa | 17.5 L |
| Prędkość maks. | 179 km/h |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 38 mpg |
|---|---|
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | - / 41.5 m |
| Standing¼Mile | 13.6 sec 152.8 km/h |
| Prędkość maksymalna | 179 km/h |