Cagiva Elefant 750C ie
Cagiva Elefant 750C ie to motocykl drogowy o pojemności skokowej 748 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° “L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 60 KM /49.6k, W przy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 60Nm przy 5500 obr./min. Masa: 185 kg.
Lata produkcji
1995
Pojemność
748 ccm
Moc maksymalna
60 KM /49.6k, W przy 6000 obr./min
Moment obrotowy
60Nm przy 5500 obr./min
Masa
185 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° “L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Cagiva Elefant 750C ie |
|---|---|
| Rok produkcji | 1995 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° “L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 748 ccm |
| Średnica x skok | 88 x 61.5 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | BDST Mikuni constant velocity Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Kokusan electronic inductive Tarczaharge |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 60 KM /49.6k, W przy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 60Nm przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 45mm Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator with rising rate linkage napięcie wstępne tłumienie odbicia and damping |
| Hamulce przednie | Single 296mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 100/90-19 |
| Opona tylna | 140/80-17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 835 mm |
|---|---|
| Masa | 185 kg |
| Zbiornik paliwa | 24 L |
| Prędkość maks. | 174 km/h |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 16.4 km/lit |
|---|---|
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 15.4 m / 44.8 m |
| Standing¼Mile | 12.9 sec / 155.5 km/h |
| Prędkość maksymalna | 174 km/h |