Cagiva Elefant 900ieGT
Cagiva Elefant 900ieGT to motocykl drogowy o pojemności skokowej 904 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° “L” Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder. Moc maksymalna wynosi 68 KM / 49.6 k, W przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 78 Nm przy 5250 obr./min. Masa: 208 kg.
Lata produkcji
1992
Pojemność
904 ccm
Moc maksymalna
68 KM / 49.6 k, W przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
78 Nm przy 5250 obr./min
Masa
208 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° “L” Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Cagiva Elefant 900ieGT |
|---|---|
| Rok produkcji | 1992 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° “L” Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 904 ccm |
| Średnica x skok | 92 x 68 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2mm Weber L.A.W Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Marellielectronic inductive Tarczaharge |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 68 KM / 49.6 k, W przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 78 Nm przy 5250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Dry Multi-Tarcza |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Double steel tubular Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 45mm, Marzocchiclamped stanchion Widelec teleskopowys non regulowane |
| Zawieszenie tylne | Öhlins, Rising rate box, Amortyzator centralny regulowane for napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 296mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 4 piston caliper |
| Opona przednia | 100/90-19 |
| Opona tylna | 140/80-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1570 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 900 mm |
| Masa | 208 kg |
| Zbiornik paliwa | 24 L |
| Prędkość maks. | 190.2 km/h |
Pozostałe dane
| Max Power Rear Tyre | 63.0 KM przy 7900 obr./min |
|---|---|
| Prześwit | 260 mm |
| Consumption Average | 17.5 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 14.0 m / 40.6 m |
| Standing¼Mile | 12.8 sec / 160.9 km/h |
| Prędkość maksymalna | 190.2 km/h |