Cagiva Freccia 125 C12R
Cagiva Freccia 125 C12R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 125 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Maksymalny moment obrotowy: 20 Nm przy 10100 obr./min. Masa: 132 kg.
Lata produkcji
1990
Pojemność
125 ccm
Moment obrotowy
20 Nm przy 10100 obr./min
Masa
132 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Cagiva Freccia 125 C12R |
|---|---|
| Rok produkcji | 1990 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 125 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 50.6 mm |
| Stopień sprężania | 13.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 28mm Dell'Orto premix Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moment obrotowy | 20 Nm przy 10100 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 7 Speed |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Marzocchi Widelec teleskopowy, regulowane anti-dive |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Marzocchi Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single 298mm Tarcza 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 100/80-16 |
| Opona tylna | 120/80-17 |
Wymiary i masa
| Masa | 132 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 16 L |
| Prędkość maks. | 165.9 km/h / 103 mph |
Pozostałe dane
| Max Power Rear Tyre | 28.8 KM / 21.4 k, W przy 10100 obr./min) |
|---|---|
| Consumption average | 19.4 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 13.4 m / 39.5 m |
| Standing¼Mile | 15.0 sec / 140.3 km/h |
| Prędkość maksymalna | 165.9 km/h / 103 mph |
| Road Test | Motosprint 1989 |