Cagiva Freccia 125 C9
Cagiva Freccia 125 C9 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 125 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 27 KM / 19.9 k, W przy 10500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 20 Nm przy 8250 obr./min. Masa: 123 kg.
Lata produkcji
1987
Pojemność
125 ccm
Moc maksymalna
27 KM / 19.9 k, W przy 10500 obr./min
Moment obrotowy
20 Nm przy 8250 obr./min
Masa
123 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Cagiva Freccia 125 C9 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1987 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 125 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 50.6 mm |
| Stopień sprężania | 13.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 28mm Dell'Orto premix Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 27 KM / 19.9 k, W przy 10500 obr./min |
| Moment obrotowy | 20 Nm przy 8250 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Marzocchi Widelec teleskopowy, regulowane anti-dive |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Marzocchi Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single 260mm Brembo Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 240mm Brembo Tarcza |
| Opona przednia | 100/80-16 |
| Opona tylna | 110/80-16 |
Wymiary i masa
| Masa | 123 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 16 L |
| Prędkość maks. | 155.2 km/h |
Pozostałe dane
| Max Power Rear Tyre | 24.1 KM przy 10500 obr./min |
|---|---|
| Consumption Average | 21.1 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 13.4 m / 42.6 m |
| Standing¼Mile | 15.6 sec / 133.8 km/h |
| Prędkość maksymalna | 155.2 km/h |