Cagiva Gran Canyon 900
Cagiva Gran Canyon 900 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 904 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° “L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder.. Moc maksymalna wynosi 73 KM / 66.7 KM przy 7100 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 78 Nm przy 5000 obr./min. Masa: 224 kg.
Lata produkcji
1999-00
Pojemność
904 ccm
Moc maksymalna
73 KM / 66.7 KM przy 7100 obr./min
Moment obrotowy
78 Nm przy 5000 obr./min
Masa
224 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° “L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Cagiva Gran Canyon 900 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1999-00 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° “L”Dwucylindrowy, SOHC, desmodromic 2 valve per cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 904 ccm |
| Średnica x skok | 92 x 68 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Weber Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Marellielectronic inductive Tarczaharge |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 73 KM / 66.7 KM przy 7100 obr./min |
| Moment obrotowy | 78 Nm przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | High-tensilesteelrectangular, singletube, Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 45mm Widelec teleskopowy hydrauliczna fork with advanced axle |
| Zawieszenie tylne | Progressive Soft Damp with hydrauliczna single shock absorber |
| Hamulce przednie | 2x 296mm Tarczas 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 100/90 R19 |
| Opona tylna | 150/70 R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1530 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 850 mm |
| Masa | 224 kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L |
| Prędkość maks. | 191 km/h |
Pozostałe dane
| Max Power Rear Ttre | 66.6 KM przy 7100 obr./min |
|---|---|
| Prześwit | 190mm |
| Consumption Average | 15.8 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 12.9 m / 40.4 m |
| Standing¼Mile | 12.8 sec / 164.9 km/h |
| Prędkość maksymalna | 191 km/h |