Cagiva K 7 125
Cagiva K 7 125 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 28.2 KM / 20.74 k, W przy 9800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 20.53 Nm przy 9400 obr./min. Masa: 120 kg.
Lata produkcji
1990-
Moc maksymalna
28.2 KM / 20.74 k, W przy 9800 obr./min
Moment obrotowy
20.53 Nm przy 9400 obr./min
Masa
120 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Cagiva K 7 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1990- |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Średnica x skok | 56 x 50.6 mm |
| Stopień sprężania | 5.9:1 |
| Układ zasilania | Single Dell'Orto VHSB 34 ES Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 28.2 KM / 20.74 k, W przy 9800 obr./min |
| Moment obrotowy | 20.53 Nm przy 9400 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet Wielotarczowe |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 7 speed |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 40 mm Marzocchi hydrauliczna Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm single shock |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 120/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1390 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 940 mm |
| Masa | 120 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 360 mm |
|---|---|
| Road Test | Motosprint 1990 |