Cagiva Mito 125
Cagiva Mito 125 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, single cylinder, Elektrycznyvariablepower read valve. Moc maksymalna wynosi 33.5 KM / 23 k, W przy 10500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 19 Nm przy 9000 obr./min. Masa: 117 kg.
Lata produkcji
1989
Moc maksymalna
33.5 KM / 23 k, W przy 10500 obr./min
Moment obrotowy
19 Nm przy 9000 obr./min
Masa
125 kg
Typ silnika
Dwusuw, single cylinder, Elektrycznyvariablepower read valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Cagiva Mito 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1989 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, single cylinder, Elektrycznyvariablepower read valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 56 x 50.6 mm |
| Stopień sprężania | 13.0:1 |
| Układ zasilania | 28mm Dell'Orto flat slide Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 33.5 KM / 23 k, W przy 10500 obr./min |
| Moment obrotowy | 19 Nm przy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 7 Speed |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | USD Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swinging arm single shock |
| Hamulce przednie | Single 320mm Tarcza 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 230mm Tarcza 1 piston caliper |
| Opona przednia | 110/70-17 |
| Opona tylna | 150/70-17 |
Wymiary i masa
| Masa | 125 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 12.8 L |
| Prędkość maks. | 164.2 km/h / 102 mph |
Pozostałe dane
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 13.1 m / 37.0 m |
|---|---|
| Standing¼Mile | 14.0 sec / 148.9 km/h |
| Prędkość maksymalna | 164.2 km/h / 102 mph |
| Road Test | Motosprint 1990 |