Cagiva Mito 125 Lucky Explorer
Cagiva Mito 125 Lucky Explorer to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, single cylinder, Elektrycznyvariablepower read valve. Moc maksymalna wynosi 34 KM / 24.8 k, W przy 12000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 23 Nm przy 11000 obr./min. Masa: 129.0 kg.
Lata produkcji
1995-96
Moc maksymalna
34 KM / 24.8 k, W przy 12000 obr./min
Moment obrotowy
23 Nm przy 11000 obr./min
Masa
129.0 kg
Typ silnika
Dwusuw, single cylinder, Elektrycznyvariablepower read valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Cagiva Mito 125 Lucky Explorer |
|---|---|
| Rok produkcji | 1995-96 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, single cylinder, Elektrycznyvariablepower read valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 56 x 50.6 mm |
| Stopień sprężania | 6.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Dell'Orto Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 34 KM / 24.8 k, W przy 12000 obr./min |
| Moment obrotowy | 23 Nm przy 11000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 7 Speed |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 40mm Marzocchi Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Progressive with hydralyc shock, regulowane napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | Single 320mm Tarcza 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 230mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 110/70 ZR17 |
| Opona tylna | 150/60 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1375 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 760 mm |
| Masa | 129.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
| Prędkość maks. | 172.3 km/h / / 107.3 mph |
Pozostałe dane
| Prześwit | 150 mm |
|---|---|
| Consumption Average | 20.1 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 12.9 m / 36.4 m |
| Standing¼Mile | 14.2 sec / 149.3 km/h |
| Prędkość maksymalna | 172.3 km/h / / 107.3 mph |