Cagiva Mito SP 524
Cagiva Mito SP 524 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Dwusuw, single cylinder, Elektrycznyvariablepower read valve. Moc maksymalna wynosi 25.4 KM / 18.9 k, W przy 12000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 23 Nm przy 11000 obr./min. Masa: 129.0 kg.
Lata produkcji
2008-09
Moc maksymalna
25.4 KM / 18.9 k, W przy 12000 obr./min
Moment obrotowy
23 Nm przy 11000 obr./min
Masa
129.0 kg
Typ silnika
Dwusuw, single cylinder, Elektrycznyvariablepower read valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Cagiva Mito SP 524 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2008-09 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, single cylinder, Elektrycznyvariablepower read valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 56 x 50.6 mm |
| Stopień sprężania | 7.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Dell'Orto PHBH 25 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 25.4 KM / 18.9 k, W przy 12000 obr./min |
| Moment obrotowy | 23 Nm przy 11000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multiple Tarczas, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa double extruded beam |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 40mm Marzocchi Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Progressive with hydralyc shock, regulowane napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | Single 320mm Tarcza 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 230mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 110/70 ZR17 |
| Opona tylna | 150/60 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1375 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 760 mm |
| Masa | 129.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 150 mm |
|---|