Cagiva N 1
Cagiva N 1 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 125 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 15 KM / 10.9 k, W przy 11000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 23 Nm / przy 11000 obr./min. Masa: 118 kg.
Lata produkcji
1997
Pojemność
125 ccm
Moc maksymalna
15 KM / 10.9 k, W przy 11000 obr./min
Moment obrotowy
23 Nm / przy 11000 obr./min
Masa
118 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Cagiva N 1 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1997 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 125 ccm |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 15 KM / 10.9 k, W przy 11000 obr./min |
| Moment obrotowy | 23 Nm / przy 11000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | aluminiowa Double Extruded Beam |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Swinging arm single shock |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 725 mm |
|---|---|
| Masa | 118 kg |