Cagiva Raptor 125
Cagiva Raptor 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 125 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, singlecylinder,. Moc maksymalna wynosi 15 KM/ 10.9 k, W przy 9100rpm. Maksymalny moment obrotowy: 12 Nmprzy 8500rpm. Masa: 125 kg.
Lata produkcji
2003-
Pojemność
125 ccm
Moc maksymalna
15 KM/ 10.9 k, W przy 9100rpm
Moment obrotowy
12 Nmprzy 8500rpm
Masa
125 kg
Typ silnika
Dwusuw, singlecylinder,
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Cagiva Raptor 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003- |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, singlecylinder, |
|---|---|
| Pojemność | 125 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 50.6 mm |
| Stopień sprężania | 13.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Single Dell'Ortopremix |
| Moc maksymalna | 15 KM/ 10.9 k, W przy 9100rpm |
| Moment obrotowy | 12 Nmprzy 8500rpm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator |
| Hamulce przednie | Single320mm, Tarcza |
| Hamulce tylne | Single220mm, Tarcza |
| Opona przednia | 110/70 ZR17 |
| Opona tylna | 150/60 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1395 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 125 kg |
| Zbiornik paliwa | 12.5 L |