Cagiva Raptor 65
Cagiva Raptor 65 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 645 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90°-Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 70 KM / 51 k, W przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 63.5 Nm przy 7400 obr./min. Masa: 180 kg /180.0 kg.
Lata produkcji
2005
Pojemność
645 ccm
Moc maksymalna
70 KM / 51 k, W przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
63.5 Nm przy 7400 obr./min
Masa
180 kg /180.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90°-Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Cagiva Raptor 65 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2005 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90°-Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 645 ccm |
| Średnica x skok | 81 x 62.6 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | Digital |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 70 KM / 51 k, W przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 63.5 Nm przy 7400 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | High strength steel tubular frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43mm Widelec odwrócony USD forks |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | 2x 298mm Tarczas4piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70ZR17 |
| Opona tylna | 160/60ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1438 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 775 kg |
| Masa | 180 kg /180.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 19 L |
| Prędkość maks. | 207 km/h |
Pozostałe dane
| Prześwit | 165 mm |
|---|---|
| Consumption Average | 21.5 km/lit |
| Standing¼Mile | 11.9 sec |
| Prędkość maksymalna | 207 km/h |