Cagiva Raptor X3
Cagiva Raptor X3 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 996 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder (Suzuki DL100). Moc maksymalna wynosi 105.5 / 78.7 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 90 Nm przy 7000 obr./min. Masa: 197 kg.
Lata produkcji
2005
Pojemność
996 ccm
Moc maksymalna
105.5 / 78.7 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
90 Nm przy 7000 obr./min
Masa
197 kg
Typ silnika
Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder (Suzuki DL100)
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Cagiva Raptor X3 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2005 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 90° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, 4 zaworów na cylinder (Suzuki DL100) |
|---|---|
| Pojemność | 996 ccm |
| Średnica x skok | 11.3:1 |
| Stopień sprężania | 99 x 66 mm |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 105.5 / 78.7 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 90 Nm przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 43mm Widelec odwrócony USD hydrauliczna fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Rising rate Amortyzator centralny napięcie wstępne regulowane |
| Hamulce przednie | 2x 298mm Tarczas 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 180/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1440 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 770 mm |
| Masa | 197 kg |
| Zbiornik paliwa | 15.2 L |
Pozostałe dane
| Cooloing System | Chłodzenie cieczą |
|---|