Cagiva River 500
Cagiva River 500 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 497 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 34 KM / 24.8 k, W przy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 44 Nm przy 4750 obr./min. Masa: 160.0 kg.
Lata produkcji
1996-00
Pojemność
497 ccm
Moc maksymalna
34 KM / 24.8 k, W przy 6000 obr./min
Moment obrotowy
44 Nm przy 4750 obr./min
Masa
160.0 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Cagiva River 500 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1996-00 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 497 ccm |
| Średnica x skok | 92.8 x 73.6 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | 40mm Mikuni Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 34 KM / 24.8 k, W przy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 44 Nm przy 4750 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 40mm Marzocchi forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Boge Amortyzator centralny, napięcie wstępne regulowane |
| Hamulce przednie | Single 320 mm Tarcza 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 230mm Tarcza |
| Opona przednia | 110/80-17 |
| Opona tylna | 140/70-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1390 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 160.0 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L |