Cagiva River 600
Cagiva River 600 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 33 KM /24.8k, W przy 5000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 48.5 Nm przy 4500 obr./min. Masa: 167 kg.
Lata produkcji
1996-98
Moc maksymalna
33 KM /24.8k, W przy 5000 obr./min
Moment obrotowy
48.5 Nm przy 4500 obr./min
Masa
167 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Cagiva River 600 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1996-98 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve |
|---|---|
| Średnica x skok | 102 x 73.6 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | 40mm Mikuni Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 33 KM /24.8k, W przy 5000 obr./min |
| Moment obrotowy | 48.5 Nm przy 4500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 40mm Marzocchi forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Boge Amortyzator centralny, napięcie wstępne regulowane, 140mm wheel travel |
| Hamulce przednie | Single 320mm Tarcza 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 230mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 110/80-17 |
| Opona tylna | 140/70-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1390 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 167 kg |
| Zbiornik paliwa | 18 L |
| Prędkość maks. | 159.7 km/h |
Pozostałe dane
| Consumption average | 21 km/lit |
|---|---|
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 14.9 m / 41.8 m |
| Standing¼Mile | 14.8 sec / 135.0 km/h |
| Prędkość maksymalna | 159.7 km/h |