Cagiva Roadster 125
Cagiva Roadster 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 125 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, singlecylinder,. Moc maksymalna wynosi 15 KM/ 10.9 k, W przy 9100rpm. Maksymalny moment obrotowy: 12 Nmprzy 8500rpm. Masa: 125 kg.
Lata produkcji
1993-99
Pojemność
125 ccm
Moc maksymalna
15 KM/ 10.9 k, W przy 9100rpm
Moment obrotowy
12 Nmprzy 8500rpm
Masa
125 kg
Typ silnika
Dwusuw, singlecylinder,
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Cagiva Roadster 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1993-99 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, singlecylinder, |
|---|---|
| Pojemność | 125 ccm |
| Średnica x skok | 56 x 50.6 mm |
| Stopień sprężania | 11.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Single Dell'Ortopremix |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny CDI |
| Moc maksymalna | 15 KM/ 10.9 k, W przy 9100rpm |
| Moment obrotowy | 12 Nmprzy 8500rpm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Single-shock Soft-Damp |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 160mm Bęben |
| Opona przednia | 3, 25-19 |
| Opona tylna | 140/90-15 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1420 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 740 mm |
| Masa | 125 kg |
| Zbiornik paliwa | 11 L |
| Prędkość maks. | 113.0 km/h |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 22.0 km/lit |
|---|---|
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 13.3 m / 39.9 m |
| Standing¼Mile | 18.6 sec / 104.0 km/h |
| Prędkość maksymalna | 113.0 km/h |