Cagiva SXT 125 Ala Rossa
Cagiva SXT 125 Ala Rossa to motocykl drogowy o pojemności skokowej 123 ccm. Jednostka napędowa: Dwusuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 17 KM / 12.4 k, W przy 7000 obr./min. Masa: 112 kg.
Lata produkcji
1982-83
Pojemność
123 ccm
Moc maksymalna
17 KM / 12.4 k, W przy 7000 obr./min
Masa
112 kg
Typ silnika
Dwusuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Cagiva SXT 125 Ala Rossa |
|---|---|
| Rok produkcji | 1982-83 |
Silnik
| Typ silnika | Dwusuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 123 ccm |
| Średnica x skok | 56.0 x 50 mm |
| Stopień sprężania | 14.8;1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | D24mmell'Orto VHB 27 AD |
| Rozrusznik | Primary Nożny |
| Moc maksymalna | 17 KM / 12.4 k, W przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Pivoted fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Soft damp single shock |
| Hamulce przednie | Single 240mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 2.75 -21 |
| Opona tylna | 3.50 -18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1359 mm 53.5 in |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 749 mm |
| Masa | 112 kg |
| Zbiornik paliwa | 9 L |