Cagiva T4 350E & R
Cagiva T4 350E & R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 343 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy SOHC. 4 valves. Moc maksymalna wynosi 27.9 KM /19.7k, W przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 2.8 kgf-m przy 6750 obr./min.
Lata produkcji
1987-89
Pojemność
343 ccm
Moc maksymalna
27.9 KM /19.7k, W przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
2.8 kgf-m przy 6750 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy SOHC. 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Cagiva T4 350E & R |
|---|---|
| Rok produkcji | 1987-89 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy SOHC. 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 343 ccm |
| Średnica x skok | 82 x 65 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Single Dell'Orto Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Moc maksymalna | 27.9 KM /19.7k, W przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 2.8 kgf-m przy 6750 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Alloy swing arm single shock regulowane damping |
| Hamulce przednie | Single 240mm Tarcza |
| Hamulce tylne | 130mm Bęben |
| Opona przednia | 3.00-21 |
| Opona tylna | 4.60-17 |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 12 L |
|---|---|
| Prędkość maks. | 146.1 km/h |
Pozostałe dane
| Dry-Weight | 137 kg |
|---|---|
| Wet-Weight | 150.0 kg |
| Consumption Average | 19.5 km/lit |
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 16.9 m / 42.2 m |
| Standing¼Mile | 15.2 sec / 127.9 km/h |
| Prędkość maksymalna | 146.1 km/h |