Cagiva W16 600
Cagiva W16 600 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy. Czterosuw SOHC. 4 valves. Moc maksymalna wynosi 34 KM / 24.8 k, W przy 5000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 49.4 Nm przy 4250 obr./min. Masa: 155 kg.
Lata produkcji
1994-97
Moc maksymalna
34 KM / 24.8 k, W przy 5000 obr./min
Moment obrotowy
49.4 Nm przy 4250 obr./min
Masa
155 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy. Czterosuw SOHC. 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Cagiva W16 600 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1994-97 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy. Czterosuw SOHC. 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 102 x 72.6mm |
| Stopień sprężania | 7.8:1 |
| Układ zasilania | Single Mikuni Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny CDI |
| Moc maksymalna | 34 KM / 24.8 k, W przy 5000 obr./min |
| Moment obrotowy | 49.4 Nm przy 4250 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna Widelec teleskopowy, 200mm wheel travel |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny, 240mm wheel travel |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 130/80-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1450 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 875 mm |
| Masa | 155 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
| Prędkość maks. | 150.8 km/h |
Pozostałe dane
| Consumption Average | 18.4 km/lit |
|---|---|
| Braking 60 - 0 / 100 - 0 | 14.0 m / 41.8 m |
| Standing¼Mile | 14.5 sec / 138.1 km/h |
| Prędkość maksymalna | 150.8 km/h |