Can-Am Ryker 600
Can-Am Ryker 600 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 600 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Rotax 600 Ace, poprzeczny two cylinder. Moc maksymalna wynosi 50 KM / 37.3 k, W przy 7300 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 49.8 Nm przy 6200 obr./min. Masa: 270 kg.
Lata produkcji
2019-
Pojemność
600 ccm
Moc maksymalna
50 KM / 37.3 k, W przy 7300 obr./min
Moment obrotowy
49.8 Nm przy 6200 obr./min
Masa
270 kg
Typ silnika
Czterosuw, Rotax 600 Ace, poprzeczny two cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Can-Am Ryker 600 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2019- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Rotax 600 Ace, poprzeczny two cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 600 ccm |
| Średnica x skok | 74 x 69.7mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa and electronic throttle contro |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 50 KM / 37.3 k, W przy 7300 obr./min |
| Moment obrotowy | 49.8 Nm przy 6200 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate, manual or electronic operation through a hydrauliczna piston |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Automatyczna (CVT) with reverse function |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Dual A-arms w/ Sachs twin-tube shocks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Linkage-assisted Sachs twin-tube shock |
| Hamulce przednie | 270mm Tarczas w/ twin-piston pływająca Nissan calipers |
| Hamulce tylne | 220mm w/ single-piston pływająca caliper |
| Opona przednia | 2x MC 145/60R16 66T |
| Opona tylna | MC 205/45R16 77T |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1709 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 599 mm |
| Masa | 270 kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L |
Pozostałe dane
| Front Suspension Travel | 137 mm |
|---|---|
| Rear Suspension Travel | 150 mm |
| Wheels | 5-spoke Gaźnikon black & machined |
| Front Wheels | 2x 16 x 4.5 |
| Rear Wheel | 16 x 6.5 |
| Prześwit | 104 mm |