Can-Am Ryker 900
Can-Am Ryker 900 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 899 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Rotax 900 Ace, poprzeczny Trzycylindrowy. Moc maksymalna wynosi 82 KM / 61.1 k, W przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 79.0 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 279.4 kg.
Lata produkcji
2019-
Pojemność
899 ccm
Moc maksymalna
82 KM / 61.1 k, W przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
79.0 Nm przy 6500 obr./min
Masa
279.4 kg
Typ silnika
Czterosuw, Rotax 900 Ace, poprzeczny Trzycylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Can-Am Ryker 900 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2019- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Rotax 900 Ace, poprzeczny Trzycylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 899 ccm |
| Średnica x skok | 74 x 69.7mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa and electronic throttle control |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 82 KM / 61.1 k, W przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 79.0 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate, manual or electronic operation through a hydrauliczna piston |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Automatyczna (CVT) with reverse function |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Dual A-arms w/ Sachs twin-tube shocks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Linkage-assisted Sachs twin-tube mono shock |
| Hamulce przednie | 270mm Tarczas w/ twin-piston pływająca Nissan calipers |
| Hamulce tylne | 220mm w/ single-piston pływająca caliper |
| Opona przednia | 2x MC 145/60R16 66T |
| Opona tylna | MC 205/45R16 77T |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1709 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 597 mm |
| Masa | 279.4 kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L |
Pozostałe dane
| Front Suspension Travel | 137 mm |
|---|---|
| Rear Suspension Travel | 150 mm |
| Brake System | Foot-operated, hydrauliczna 3-wheel brake |
| Wheels | 5-spoke Gaźnikon black & machined |
| Front Wheels | 2x 16 x 4.5 |
| Rear Wheel | 16 x 6.5 |
| Parking Brake | Park lock |
| Prześwit | 102 mm |