Can-Am Spyder F3
Can-Am Spyder F3 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1330 ccm. Jednostka napędowa: Rotax 1330 ACE, Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 115 KM / 83.9 k, W przy 7250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 130 Nm. przy 5000 obr./min. Masa: 386 kg.
Lata produkcji
2015-16
Pojemność
1330 ccm
Moc maksymalna
115 KM / 83.9 k, W przy 7250 obr./min
Moment obrotowy
130 Nm. przy 5000 obr./min
Masa
386 kg
Typ silnika
Rotax 1330 ACE, Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Can-Am Spyder F3 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015-16 |
Silnik
| Typ silnika | Rotax 1330 ACE, Czterosuw, poprzeczny Trzycylindrowy, DOHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1330 ccm |
| Średnica x skok | 84 x 80 mm |
| Stopień sprężania | 12.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa and electronic throttle control |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny ignition with dual output coil |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 115 KM / 83.9 k, W przy 7250 obr./min |
| Moment obrotowy | 130 Nm. przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate, manual or electronic operation through a hydrauliczna piston |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów (semi-Automatyczna Opcjonalne) |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Double A-arms with anti-roll bar, z amortyzatorem gazowym FOX† PODIUM† shocks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swing-arm with basic Amortyzator centralny SACHS† shock absorber |
| Hamulce przednie | Single 270mm Tarczas 4 piston caliper per wheel |
| Hamulce tylne | Single 270mm Tarcza 2 piston caliper, with integrated parking brake |
| Opona przednia | MC165 / 55R15 55H |
| Opona tylna | MC225 / 50R15 76H |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1709 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 675 mm |
| Masa | 386 kg |
| Zbiornik paliwa | 27 L |
Pozostałe dane
| Brakes | Foot-actuated, fully integrated hydrauliczna 3-wheel braking system |
|---|---|
| Parking Brake | Elektrycznyally actuated |
| Front Rim | aluminiowa 6-spoke Metallic Silver, 15 x 5 in. |
| Rear Rim | aluminiowa Metallic Silver, 15 x 7 in |
| Prześwit | 115 mm |
| Maximum Vehicle Load | 199 kg |
| Storage Capacity | 24.4 L |