Can-Am Spyder RT Roadster Limited
Can-Am Spyder RT Roadster Limited to motocykl turystyczny o pojemności skokowej 998 ccm. Jednostka napędowa: BRP-Rotax, Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DPHC, 4 zawory na cylinder. Moc maksymalna wynosi 106 KM / 79 k, W przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 104.4 Nm przy 6250 obr./min. Masa: .421 kg.
Lata produkcji
2012-13
Pojemność
998 ccm
Moc maksymalna
106 KM / 79 k, W przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
104.4 Nm przy 6250 obr./min
Masa
.421 kg
Typ silnika
BRP-Rotax, Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DPHC, 4 zawory na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Can-Am Spyder RT Roadster Limited |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012-13 |
Silnik
| Typ silnika | BRP-Rotax, Czterosuw, Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DPHC, 4 zawory na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 998 ccm |
| Średnica x skok | 97 x 68 mm |
| Stopień sprężania | 10.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Multi-point EFI with 57 mm diameter throttle bodies |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny ignition with dual output coil |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 106 KM / 79 k, W przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 104.4 Nm przy 6250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate, manual or electronic operation through a hydrauliczna piston |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Sequential Manual 5 biegów (SM5) with transmission-based reverse |
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Double A-Arm with anti-roll bar, .5.67 in 144 mm front suspension travel. with regulowane cam |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Swing-arm with Amortyzator centralny, 5.71 in 145 mm with regulowane cam rear suspension travel. |
| Hamulce przednie | 260mm Tarczas 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 260mm Tarcza 2 piston caliper |
| Opona przednia | 2x 165/65R14 |
| Opona tylna | 225/50R15 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 737 mm |
|---|---|
| Masa | .421 kg |
| Zbiornik paliwa | 25 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | 2-into-1 with catalytic converter |
|---|---|
| Brakes | Foot-actuated, fully integrated hydrauliczna 3-wheel braking system |