CCM 404 DS Supermoto
CCM 404 DS Supermoto to motocykl drogowy o pojemności skokowej 398 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 53 KM przy 7000 obr./min. Masa: 124 kg.
Lata produkcji
2006-07
Pojemność
398 ccm
Moc maksymalna
53 KM przy 7000 obr./min
Masa
124 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CCM 404 DS Supermoto |
|---|---|
| Rok produkcji | 2006-07 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 398 ccm |
| Średnica x skok | 90 x 62.6 mm |
| Stopień sprężania | 12.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Keihin FCR 39 |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 53 KM przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch, 520 Heavy duty, O-ring |
Podwozie
| Rama | aluminiowa triple box, Wahacz |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP 48mm regulowane for tłumienie kompresji and tłumienie odbicia |
| Zawieszenie tylne | WP PDS regulowane for tłumienie kompresji, tłumienie odbicia and napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 320 mm Tarcza, Brembo 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 200 mm Tarcza, Brembo 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 150/70 -17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1500 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 950 mm |
| Masa | 124 kg |
| Zbiornik paliwa | 11 L / 11.0 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | CCM 404 DS Supermoto |
|---|---|
| Lubrication System | Miska olejowa sucha |
| Układ wydechowy | Stainless steel with stainless steel silencer |
| Akumulator | YUASA 6.5 Ah |
| Prześwit | 352 mm / 13.9" |