CCM 450 GP Adventure
CCM 450 GP Adventure to motocykl adventure / enduro. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw, 4 titanium valves, DOHC. Moc maksymalna wynosi 40.23 KM przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 42.8 Nm / 4.4 kgf-m / 31.6 ft.lbs przy 6500 obr./min. Masa: 125 kg.
Lata produkcji
2014
Moc maksymalna
40.23 KM przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
42.8 Nm / 4.4 kgf-m / 31.6 ft.lbs przy 6500 obr./min
Masa
125 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw, 4 titanium valves, DOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CCM 450 GP Adventure |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw, 4 titanium valves, DOHC |
|---|---|
| Średnica x skok | 98 x 59.6 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk . Electronic intake pipe, Keihin digital engine with overrun fuel cut-off. |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 40.23 KM przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 42.8 Nm / 4.4 kgf-m / 31.6 ft.lbs przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multiple-Tarcza, wet, cable operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | 6082 T6 Forged aluminiowa, machine finish, lightweight bonded |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Ø47mm Widelec odwrócony USD forks, tłumienie odbicia damping 18 stages, tłumienie kompresji 12 stages |
| Zawieszenie tylne | Cast aluminiowa Wahacz & linkage system, shock absorber with pre-load adjustment, 12 damping stages, 24 tłumienie kompresji stages. |
| Hamulce przednie | Ø320 mm Tarcza, Brembo caliper |
| Hamulce tylne | Ø240 mm Tarcza, Brembo caliper |
| Opona przednia | 90/90-21 54S TT Dunlop Trailmax |
| Opona tylna | 120/90-18 65T TT Dunlop Trailmax |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1510 mm / 59.4" |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 890 mm / 35" |
| Masa | 125 kg |
| Zbiornik paliwa | 20 L / 19.7 L |
| Prędkość maks. | 145 km/h / 90 mph |
Pozostałe dane
| Make Model. | CCM GP 450 Adventure |
|---|---|
| Układ wydechowy | Single, Euro 3 |
| Prześwit | 360 mm / 14.2" |
| Average Consumption | 4.5 L /100 km / 22.2 km/l / 52.3 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 145 km/h / 90 mph |