CCM 604 DS Supermoto
CCM 604 DS Supermoto to motocykl drogowy o pojemności skokowej 598 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw. Moc maksymalna wynosi 53 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 52.5 Nm / 5.4 kgf-m / 38.7 ft.lb przy 6000 obr./min. Masa: 136 kg.
Lata produkcji
2000-01
Pojemność
598 ccm
Moc maksymalna
53 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
52.5 Nm / 5.4 kgf-m / 38.7 ft.lb przy 6000 obr./min
Masa
136 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CCM 604 DS Supermoto |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000-01 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw |
|---|---|
| Pojemność | 598 ccm |
| Średnica x skok | 97 x 81 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | VHSB 30 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 53 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 52.5 Nm / 5.4 kgf-m / 38.7 ft.lb przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Ø43 mm Conventional forks, napięcie wstępne and tłumienie kompresji regulowane. |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Piggy-back shock, napięcie wstępne, tłumienie odbicia and tłumienie kompresji regulowane. |
| Hamulce przednie | Single Ø320 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single Ø220 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/60-17 |
| Opona tylna | 150/60-17 |
Wymiary i masa
| Masa | 136 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 13.6 L / 13.6 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | CCM 604 DS Super moto |
|---|