CCM 644 DS Supermoto
CCM 644 DS Supermoto to motocykl drogowy o pojemności skokowej 644 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, OHC, Czterosuw, four valves. Moc maksymalna wynosi 53 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 52.5 Nm / 5.4 kgf-m / 38.7 ft.lb przy 6000 obr./min. Masa: 137 kg.
Lata produkcji
2002 - 08
Pojemność
644 ccm
Moc maksymalna
53 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
52.5 Nm / 5.4 kgf-m / 38.7 ft.lb przy 6000 obr./min
Masa
137 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, OHC, Czterosuw, four valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CCM 644 DS Supermoto |
|---|---|
| Rok produkcji | 2002 - 08 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, OHC, Czterosuw, four valves |
|---|---|
| Pojemność | 644 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 82 mm |
| Stopień sprężania | 9.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | 2 x Mikuni BSR32 Gaźniks |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 53 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 52.5 Nm / 5.4 kgf-m / 38.7 ft.lb przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Paioli Ø46 mm conventional forks, w pełni regulowane |
| Zawieszenie tylne | WP piggyback, regulowane tłumienie kompresji tłumienie odbicia and reload |
| Hamulce przednie | Single Ø320 mm Tarcza, 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single Ø220 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/60-17 |
| Opona tylna | 150/60-17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 865 mm / 34.1" |
|---|---|
| Masa | 137 kg |
| Zbiornik paliwa | 13.6 L / 13.6 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | CCM 644 Supermotard |
|---|