CCM C-R 40
CCM C-R 40 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 398 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve (Suzuki DR-Z400). Moc maksymalna wynosi 40 KM przy 8500 obr./min. Masa: 130 kg.
Lata produkcji
2007
Pojemność
398 ccm
Moc maksymalna
40 KM przy 8500 obr./min
Masa
130 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve (Suzuki DR-Z400)
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CCM C-R 40 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve (Suzuki DR-Z400) |
|---|---|
| Pojemność | 398 ccm |
| Średnica x skok | 90 x 62.6 mm. |
| Stopień sprężania | 11.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Mikuni BSR36 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 40 KM przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa frame and subframe |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Paioli Ø40 mm Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Twin Hagon Ø360 mm w pełni regulowane shocks |
| Hamulce przednie | Single Ø310 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single Ø260 mm Tarcza |
| Opona przednia | TT 100 K81 |
| Opona tylna | TT 100 K81 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 800 mm / 31.5" |
|---|---|
| Masa | 130 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L / 14.0 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | CCM C-R 40 |
|---|