CCM C-XR 230E
CCM C-XR 230E to motocykl drogowy o pojemności skokowej 230 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC. Moc maksymalna wynosi 18 KM przy 8500 obr./min. Masa: 118 kg.
Lata produkcji
2007-08
Pojemność
230 ccm
Moc maksymalna
18 KM przy 8500 obr./min
Masa
118 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CCM C-XR 230E |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007-08 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC |
|---|---|
| Pojemność | 230 ccm |
| Średnica x skok | 67 x 65 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Air and oil |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny ignition CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 18 KM przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Ø40 mm Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator - regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 80/100-21 |
| Opona tylna | 110/100-18 |
Wymiary i masa
| Masa | 118 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 8.8 L / 8.7 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | CCM C-XR 230E |
|---|