CCM FT 35S
CCM FT 35S to motocykl drogowy o pojemności skokowej 398 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve (Suzuki DR-Z400). Moc maksymalna wynosi 40 KM przy 8500 obr./min. Masa: 128 kg.
Lata produkcji
2006
Pojemność
398 ccm
Moc maksymalna
40 KM przy 8500 obr./min
Masa
128 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve (Suzuki DR-Z400)
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CCM FT 35S |
|---|---|
| Rok produkcji | 2006 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve (Suzuki DR-Z400) |
|---|---|
| Pojemność | 398 ccm |
| Średnica x skok | 90 x 62.6 mm |
| Stopień sprężania | 11.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Mikuni BSR36 |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 40 KM przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Ø48 mm, WP Widelec odwrócony USD forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | PDS |
| Hamulce przednie | Single Ø230mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single Ø260 mm Tarcza |
| Opona przednia | 110/80-18 |
| Opona tylna | 130/70-18 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 790 mm / 31.1" |
|---|---|
| Masa | 128 kg |
| Zbiornik paliwa | 11 L / 11.0 L |
| Prędkość maks. | 177 km/h / 110 mph |
Pozostałe dane
| Make Model. | CCM FT 35S |
|---|---|
| Prędkość maksymalna | 177 km/h / 110 mph |