CCM FT 710
CCM FT 710 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 710 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 55 KM. Masa: 120 kg.
Lata produkcji
2008
Pojemność
710 ccm
Moc maksymalna
55 KM
Masa
120 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CCM FT 710 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2008 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 710 ccm |
| Średnica x skok | 105 x 82 mm. |
| Stopień sprężania | 12.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 2 x Mikuni BSR32 Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 55 KM |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Ø43 mm, WP Widelec odwrócony USD forks |
| Zawieszenie tylne | Nitron mono-shock, w pełni regulowane |
| Hamulce przednie | Single Ø320 mm Tarcza, 2-piston caliper |
| Hamulce tylne | Single Ø260 mm Tarcza, 1-piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 150/70-17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 830 mm |
|---|---|
| Masa | 120 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L / 14.0 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | CCM FT 710 |
|---|