CCM R 35
CCM R 35 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 398 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve (Suzuki DR-Z400). Moc maksymalna wynosi 40 KM przy 8500 obr./min. Masa: 128 kg.
Lata produkcji
2007-08
Pojemność
398 ccm
Moc maksymalna
40 KM przy 8500 obr./min
Masa
128 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve (Suzuki DR-Z400)
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CCM R 35 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007-08 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve (Suzuki DR-Z400) |
|---|---|
| Pojemność | 398 ccm |
| Średnica x skok | 90 x 62.6 mm. |
| Stopień sprężania | 11.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Mikuni BSR36 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 40 KM przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa, oil in frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | WP Ø43 mm Widelec odwrócony USD fork |
| Zawieszenie tylne | WP PDS |
| Hamulce przednie | Single Ø320 mm Tarcza, Brembo |
| Hamulce tylne | Single Ø260 mm Tarcza, Brembo |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 150/70-17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 800 mm / 31.5 mm |
|---|---|
| Masa | 128 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L / 15.1 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | CCM R35 |
|---|