CCM R30
CCM R30 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 644 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, OHC, Czterosuw, four valve. Moc maksymalna wynosi 53 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 52.5 Nm / 5.35 kgf-m / 38.7 ft.lb przy 6000 obr./min. Masa: 137 kg.
Lata produkcji
2003
Pojemność
644 ccm
Moc maksymalna
53 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
52.5 Nm / 5.35 kgf-m / 38.7 ft.lb przy 6000 obr./min
Masa
137 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, OHC, Czterosuw, four valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CCM R30 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2003 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, OHC, Czterosuw, four valve |
|---|---|
| Pojemność | 644 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 82 mm |
| Stopień sprężania | 9.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem i olejem |
| Układ zasilania | 2 x Mikuni BSR32 Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 53 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 52.5 Nm / 5.35 kgf-m / 38.7 ft.lb przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Ø43 mm diameter USD type, length 910mm, tłumienie kompresji damping regulowane to 35 positions, tłumienie odbicia damping regulowane to 30 positions |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Mono shock, length 340mm, piggy-back reservoir, tłumienie kompresji damping regulowane to 7 positions, tłumienie odbicia damping regulowane to 11 positions |
| Hamulce przednie | Single Ø320 mm Tarcza, 4 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single Ø220 mm Tarcza, 1 piston calipers |
| Opona przednia | 120/60-17 |
| Opona tylna | 150/60-17 |
Wymiary i masa
| Masa | 137 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 10 L / 9.8 L |
| Prędkość maks. | 169 km/h / 105 mph |
Pozostałe dane
| Make Model. | CCM R30 |
|---|---|
| Standing¼Mile | 13.6 sec / 154 km/h / 96 mph |
| Prędkość maksymalna | 169 km/h / 105 mph |
| Overview | Motociclismo |