CCM S-R 40
CCM S-R 40 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 398 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve (Suzuki DR-Z400). Moc maksymalna wynosi 40 KM przy 8500 obr./min. Masa: 128 kg.
Lata produkcji
2007
Pojemność
398 ccm
Moc maksymalna
40 KM przy 8500 obr./min
Masa
128 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve (Suzuki DR-Z400)
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CCM S-R 40 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve (Suzuki DR-Z400) |
|---|---|
| Pojemność | 398 ccm |
| Średnica x skok | 90 x 62.6 mm. |
| Stopień sprężania | 11.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Mikuni BSR36 Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny and Nożny |
| Moc maksymalna | 40 KM przy 8500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa frame and subframe with Rama rurowa stalowa Wahacz |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Paioli Ø40 mm Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Hagon Ø370 mm w pełni regulowane twin springloaded shocks |
| Hamulce przednie | Single Ø280 mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single Ø260 mm Tarcza |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 800 mm |
|---|---|
| Masa | 128 kg |
| Zbiornik paliwa | 15 L / 15.1 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | CCM S-R 40 |
|---|---|
| Front Wheel | 21" |
| Rear Wheel | 18" |
| Review | Raptors & Rockets |