CCM Spitfire Blackout
CCM Spitfire Blackout to motocykl drogowy o pojemności skokowej 600 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy. Moc maksymalna wynosi 55 KM / 40k, W przy. Maksymalny moment obrotowy: 50 Nm przy 5500 obr./min. Masa: 139 kg.
Lata produkcji
2020
Pojemność
600 ccm
Moc maksymalna
55 KM / 40k, W przy
Moment obrotowy
50 Nm przy 5500 obr./min
Masa
139 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CCM Spitfire Blackout |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy |
|---|---|
| Pojemność | 600 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 76.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa, Mikuni D45 |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 55 KM / 40k, W przy |
| Moment obrotowy | 50 Nm przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multiple-Tarcza, wet, hydrauliczna control |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | High strength steel, hand tig welded |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys, regulowane |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator , regulowane |
| Hamulce przednie | Single 320mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza |
| Opona przednia | 19 in |
| Opona tylna | 17 in |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1455 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 860 mm |
| Masa | 139 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Twin single side high level exhausts |
|---|