CCM TL 125
CCM TL 125 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 124 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, Czterosuw. Moc maksymalna wynosi 7.5 KM. Masa: 126 kg.
Lata produkcji
2008
Pojemność
124 ccm
Moc maksymalna
7.5 KM
Masa
126 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, Czterosuw
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CCM TL 125 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2008 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, Czterosuw |
|---|---|
| Pojemność | 124 ccm |
| Średnica x skok | 56.5 x 49.5 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 7.5 KM |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator with regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1390 mm / 54.7" |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm / 31.5" |
| Masa | 126 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L / 12.1 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | CCM TL 125 |
|---|---|
| Lubrication System | Miska olejowa mokra |
| Prześwit | 220 mm / 8.7" |