CCM X-TR 230
CCM X-TR 230 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 230 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valves. Moc maksymalna wynosi 23.6 KMprzy 7000 obr./min. Masa: 113 kg.
Lata produkcji
2009
Pojemność
230 ccm
Moc maksymalna
23.6 KMprzy 7000 obr./min
Masa
113 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CCM X-TR 230 |
|---|---|
| Rok produkcji | 2009 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valves |
|---|---|
| Pojemność | 230 ccm |
| Średnica x skok | 70.0 x 64.8 mm |
| Stopień sprężania | 10.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Mikuni Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny ignition CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny & Nożny |
| Moc maksymalna | 23.6 KMprzy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec odwrócony USD Ø41mm fork, regulowane tłumienie odbicia, tłumienie kompresji and napięcie wstępne, 300mm wheel travel. |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator absorber, regulowane for tłumienie odbicia, tłumienie kompresji and napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single Ø320mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Single Ø260 mm Tarcza |
| Opona przednia | 120/60 -17 |
| Opona tylna | 150/60 -17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1505 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 940 mm / 37.0" |
| Masa | 113 kg |
| Zbiornik paliwa | 8.8 L / 7.9 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | CCM X-TR250 |
|---|---|
| Prześwit | 280 mm / 11.0 " |