CF Moto 150 / E Jewel AutoMatic
CF Moto 150 / E Jewel AutoMatic to motocykl drogowy o pojemności skokowej 154 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve.. Moc maksymalna wynosi 10.8 KM / 8.8 k, W przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 10.7 Nm przy 6500rpm. Masa: 126 kg.
Lata produkcji
2008-
Pojemność
154 ccm
Moc maksymalna
10.8 KM / 8.8 k, W przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
10.7 Nm przy 6500rpm
Masa
126 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CF Moto 150 / E Jewel AutoMatic |
|---|---|
| Rok produkcji | 2008- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve. |
|---|---|
| Pojemność | 154 ccm |
| Średnica x skok | 57.0 x 58.6 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Gaźnik |
| Układ zapłonowy | CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 10.8 KM / 8.8 k, W przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 10.7 Nm przy 6500rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Automatyczna |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | hydrauliczna Widelec teleskopowy |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatory |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 100/80-16 |
| Opona tylna | 110/80-16 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1384 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 813 mm |
| Masa | 126 kg |
| Zbiornik paliwa | 8 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 160 mm 6.3 in |
|---|