CF Moto 150 NK
CF Moto 150 NK to motocykl drogowy o pojemności skokowej 154 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve.. Moc maksymalna wynosi 10.8 KM / 8.8 k, W przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 10.7 Nm przy 6500rpm. Masa: 142 kg.
Lata produkcji
2015-
Pojemność
154 ccm
Moc maksymalna
10.8 KM / 8.8 k, W przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
10.7 Nm przy 6500rpm
Masa
142 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CF Moto 150 NK |
|---|---|
| Rok produkcji | 2015- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, SOHC, 2 valve. |
|---|---|
| Pojemność | 154 ccm |
| Średnica x skok | 57.0 x 58.6 mm |
| Stopień sprężania | 10.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa. EFI |
| Układ zapłonowy | ECU |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 10.8 KM / 8.8 k, W przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 10.7 Nm przy 6500rpm |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Tubular lattice frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec odwrócony USD Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 100/80-R17 |
| Opona tylna | 130/70-R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1360 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 785 mm |
| Masa | 142 kg |
| Zbiornik paliwa | 10 L |