CF Moto 300 SR
CF Moto 300 SR to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 29 KM / 21.4 k, W przy 8, 750rpm. Maksymalny moment obrotowy: 25.3 Nm przy 7, 250 obr./min. Masa: 165 kg.
Lata produkcji
2020
Moc maksymalna
29 KM / 21.4 k, W przy 8, 750rpm
Moment obrotowy
25.3 Nm przy 7, 250 obr./min
Masa
165 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CF Moto 300 SR |
|---|---|
| Rok produkcji | 2020 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Średnica x skok | 78 x 61.2 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą-cooled |
| Układ zasilania | EFIT |
| Układ zapłonowy | ECU |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 29 KM / 21.4 k, W przy 8, 750rpm |
| Moment obrotowy | 25.3 Nm przy 7, 250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | 37mm hydrauliczna upside down Widelec teleskopowys |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny |
| Hamulce przednie | Single 292mm Tarcza, four-piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza, single-piston pływająca caliper |
| Opona przednia | 110/70 R17 |
| Opona tylna | 140/60 R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1360 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 165 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L |
Pozostałe dane
| Norma emisji | Euro 4 |
|---|---|
| ABS System | Continental AG, dual chanel |
| Wheels | aluminiowa alloy |
| Prześwit | 135 mm |