CF Moto 400 NK
CF Moto 400 NK to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zawory na cylinder with 180° crank, Wał kardanowy, Łańcuch cam, Wał kardanowy and single napędzany zębatkami counterbalancer. Moc maksymalna wynosi 40.9 KM / 29.9 k, W przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 34.4 Nm 34.4 Nm przy 7650 obr./min. Masa: 193 kg.
Lata produkcji
2017
Moc maksymalna
40.9 KM / 29.9 k, W przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
34.4 Nm 34.4 Nm przy 7650 obr./min
Masa
193 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zawory na cylinder with 180° crank, Wał kardanowy, Łańcuch cam, Wał kardanowy and single napędzany zębatkami counterbalancer
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | CF Moto 400 NK |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, DOHC, 4 zawory na cylinder with 180° crank, Wał kardanowy, Łańcuch cam, Wał kardanowy and single napędzany zębatkami counterbalancer |
|---|---|
| Średnica x skok | 68.4 x 54.5 mm |
| Stopień sprężania | 11.1:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Układ zapłonowy | ECU |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 40.9 KM / 29.9 k, W przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 34.4 Nm 34.4 Nm przy 7650 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa kratownicowa frame employing engine as fully-stressed member |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm KYB upright Widelec teleskopowys. |
| Zawieszenie tylne | KYB air-gas mixed, with 7 regulowane sections. |
| Hamulce przednie | 2x 300mm Tarczas, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 225mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 160/60-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1415 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 795 mm |
| Masa | 193 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Prześwit | 150 mm |
|---|---|
| WetWeight | 206 kg |